נעים להכיר: GLAMZ

מזה עשרות שנים תחום הביוטי בישראל פרוץ לחלוטין וכל אחד שרק רוצה מעניק לעצמו את התואר "מקצוען". אנחנו כאן כדי לשים קץ לעידן החובבנים ולהוביל מהפכה בעולם הביוטי

November 4, 2019
נכתב ע"י
נילי חן-אבידן
נעים להכיר: GLAMZ

 הכירו את GLAMZ, אפליקציה חדשנית שמשנה סדרי עולם בתחום היופי בישראל. האפליקציה מדרגת בעלי מקצוע נבחרים מתחומי עיצוב השיער, האיפור, הקוסמטיקה והציפורניים. גולת הכותרת היא שניתן להזמין באפליקציה תורים אונליין לכל בעלי המקצוע המומלצים.

החזון שלנו

העלאת סטנדרט האיכות בתחום הטיפוח והיופי בישראל. הענקת חווית שימוש אחרת, בטוחה, איכותית ושקופה שתאפשר לאנשים בישראל ללכת בראש שקט לבעל מקצוע חדש. במקביל תעניק האפליקציה לבעלי מקצוע את האפשרות להיחשף ללקוחות חדשים ויעודד אותם לשפר ולחדד את חווית הביקור אצלם בעסק.

התהליך

על סמך המלצותיהן של לקוחות אמיתיות בחרנו בקפידה את אנשי המקצוע המומלצים ביותר שעומדים בסטנדרטים של GLAMZ. יחד עם "מגזין את", העלנו את סקר הביוטי הגדול ושאלנו נשים על איזה אנשי ביוטי הן לעולם לא היו מוותרות. קיבלנו אלפי המלצות מאלפי נשים והתחלנו במשימה מפרכת: הצלבנו, השווינו, בדקנו, אימתנו ובחרנו את הטובים ביותר בכל תחום.

על מנת לשמור על איכות בעלי העסקים בפלטפורמה, רק מישהי שהזמינה את התור דרך האפליקציה GLAMZ ואישרנו את הגעתה לתור, תוכל לדרג באפליקציה את בעל המקצוע. אם לא די בכך, מי שדירוגו ירד מתחת לציון 8 ייפלט באופן אוטומטי מהמאגר.

בחרנו בקפידה את אנשי המקצוע המומלצים ביותר שעומדים בסטנדרטים של GLAMZ

למה אנחנו כאן

החברה קמה בעקבות ההבנה שכנשים אנחנו נדרשות לבחור כל פעם מחדש אנשי מקצוע בתחום היופי, בין אם בזמן מעבר דירה לעיר חדשה, בין אם מתוך חוסר שביעות רצון מהקיים ולפעמים סתם כי בא לנו להשתדרג ולגוון. הפחד ליפול על איש מקצוע חובבן הוא אדיר כשמדובר בשיער שלך, בפנים ובציפורניים. הנזקים שאדם לא מקצועי יכול לגרום עלולים להיות גם בלתי הפיכים.

GLAMZ מורכבת ברובה מנשים. אנחנו מאמינות שמלבד העובדה שנשים הן אדירות וכוח עבודה חד, חזק ועוצמתי, על מנת שהחברה הזאת תצליח יש הכרח בהבנה אמיתית של הצורך והפתרון היוצא דופן שמוצע כאן לנשות ישראל. נשים מתמודדות עם הבחירה הזאת באופן שוטף ולכן הצוות שלנו כולו משקיע את כל האנרגיות והמאמצים על מנת לגרום לשינוי אמיתי בתחום היופי והטיפוח בישראל.

לאתר GLAMZ לחצו כאן
להורדת אפליקציית GLAMZ באנדרואיד לחצו כאן
להורדת אפליקציית GLAMZ באייפון לחצו כאן