הרמת ריסים - כל מה שרציתן לדעת | המדריך

May 4, 2022
נכתב ע"י
כתבת אורחת
הרמת ריסים - כל מה שרציתן לדעת | המדריך

טיפול הרמת ריסים הוא טיפול פופולרי ברחבי העולם, שמיועד לנשים שמעוניינות בריסים מלאים, ארוכים וצפופים יותר, אך עדיין בעלי מראה טבעי, ללא הדבקה או הלחמה של ריסים מלאכותיים

אם אתן חושבות על הרמת ריסים, הנה כל מה שרציתן לדעת: תהליך, התחזוקה, המחיר, היתרונות ועוד!

כיצד נראה טיפול הרמת ריסים?

ניתן לחלק את התהליך הטיפולי לכמה שלבים, שיכולים להשתנות מעט כתלות באיש המקצוע:


  • הנחת פדים: בשלב הראשון, מניחים פדים מסיליקון על הריסים התחתונים, במטרה להגן עליהם, וכן פדים נוספים על גבי העפעף, מעל קו הריסים העליון. בשלב זה תעצמו עיניים, ולא תפתחו אותן שוב עד לסיום התהליך. 
  • הרמת הריסים: בשלב הבא, מברישים את הריסים כלפי מעלה ומדביקים אותם לפד הסיליקון באמצעות דבק. לאחר מכן, משתמשים בחומר ייעודי שמסייע לתהליך ההרמה. החומר הזה מרכך את הריסים, מיישר אותם והופך אותם לגמישים יותר, כך שניתן לעצב אותם בצורה הרצויה. לאחר מכן ממתינים כ-10 דקות.
  • הסרה וצביעה: בשלב זה מסירים את החומרים ואת פדי הסיליקון, וטיפול ההרמה הסתיים. נשים רבות בוחרות להשלים את הטיפול עם צביעת ריסים כדי ליצור אפקט כהה יותר. במקרה זה, מצפים את הריסים בגוון כהה יותר מהצבע הטבעי, וממתינים כ10-20 דקות. כעת תוכלו לפתוח עיניים - הטיפול נגמר!


סך הכל, הטיפול נמשך בין 45 דקות לשעה.


כמה עולה הרמת ריסים?

המחיר להרמת ריסים נע בין 150-500 ש"ח. המחיר משתנה כתלות בפרמטרים שונים כמו איש המקצוע והניסיון שלו, האקסקלוסיביות של הקליניקה, החומרים בהם נעשה שימוש ועוד. 


כיצד לתחזק הרמת ריסים?

אפקט ההרמה נמשך בין בין 6-8 שבועות, שזהו מחזור הצמיחה של הריסים שלנו. בניגוד להלחמת ריסים, טיפול הרמה דורש פחות תחזוקה ואף לא דורש תחזוקה בכלל - אלא רק הקשבה לכמה חוקים פשוטים ביום הראשון:


במהלך 24-48 השעות שאחרי הטיפול, יש להימנע מלהרטיב את הריסים (לכן, מומלץ לא להתקלח, וכדאי להתקלח לפני הגעה לטיפול). כמו כן, יש להימנע מלמרוח מסקרה, להימנע מחדרים לחים כמו סאונות או מריחה של חומרים מסביב לעיניים. יש להימנע גם מנגיעה בריסים. 


לאחר היום-יומיים הראשונים אין כל הגבלה מסוימת - ניתן לישון בכל צורה, למרוח איפור ולשים עדשות, לשטוף את הפנים ולשפשף את העיניים. ההגבלה היחידה היא להימנע משימוש במוצרים המבוססים על שמן בשלושת השבועות הראשונים.


מהם היתרונות של הרמת ריסים?

יש כמה יתרונות מרכזיים להרמת ריסים:


  • מראה טבעי - טיפול הרמת ריסים מטפל בריסים הקיימים, ללא הדבקות או הלחמות, ולכן המראה הוא טבעי ככל האפשר. הטיפול פותח את העין ומספק אפקט רענן ועירני ונפח טבעי.
  • ללא כאב - הטיפול מהיר מאוד וללא כאבים מיוחדים.
  • ללא צורך בתחזוקה - כמו שכבר הזכרנו, אין צורך בתחזוקה מיוחדת כדי לשמור על התוצאות.


למי מומלץ לעשות הרמת ריסים - ולמי לא?

הרמת ריסים מומלצת לכל מי שמחפשת או מחפש הדגשה של הריסים, תוך שמירה על מראה טבעי. הרמת ריסים מקצרת את שגרת הבוקר (אין צורך במסקרה או איפור עיניים), וכן מתאימה לכל סוגים הריסים - לא משנה מה אורכם או מה הצבע שלהם. 


בכל זאת, הטיפול לא מומלץ לנשים הסובלות מדלקות קבועות בעיניים, וכן יש להימנע מהטיפול במידה וקיימת אלרגיה לאחד החומרים בהם נעשה שימוש. 

רוצים לקרוא עוד על הרמת ריסים -כיצד מתבצע תהליך ההרמה?>>>

מחפשות הרמת ריסים מומלצת? היכנסו לגלמז!

אם אתן מחפשות מקום להרמת ריסים מומלצת, אתן מוזמנות להסתכל באתר גלמז, אתר חדשני לדירוג אנשי מקצוע בתחומי הטיפוח והיופי. תוכלו לבחור את אזור המגורים, לבחון את הדירוגים וההמלצות ולקבוע תור בלחיצת כפתור. לחצו כאן לרשימת המומחים בהרמת ריסים >>