5 דברים ש...

כל אחת מאיתנו, בשלב זה או אחר בחייה, פנטזה על איש מקצוע או מוצר שלא היה קיים ובוודאות היה מסדר לה את החיים. החלטנו לשתף אתכן ברשימות שלנו ולקוות שאולי מישהי מכן, קוראות GLAMZ המופלאות, תוכל להגשים לנו את החלומות. קדימה לעבודה

March 16, 2022
נכתב ע"י
נילי חן-אבידן
5 דברים ש...
(צילום: shutterstock)

5 מקצועות שאם היו קיימים היו משדרגים לך את החיים בטירוף:

 1. נושפת על לקים – כי איזה מעצבן זה לשים לק ולהיות מוגבלת במשך דקות ארוכות. למה בעצם שלא תגיע עם הלק מישהי שתפזר קצת מהריאות הטובות שלה על הציפורניים שלך, בזמן שאת ממשיכה לדבר עם בן זוגך או עם חברה טובה בטלפון?
 2. פאנית אישית בזמן שינה – כי למה את צריכה להיות ערה בשביל התהליך הזה? דופק הוא בהחלט פרמטר מספיק על מנת שמישהי תחליק לך את השיער. לא ראינו שסינדרלה ישבה שעות אצל הספר לקראת הנשף. מה שאומר שגם לך מגיעה פיה טובה.
 3. תולשת שיערות ממקומות לא קשורים – כי כמה מביך שזה לא יהיה, לכולנו יש שיערות שצצות פתאום בכל מיני מקומות לא קשורים – בסנטר, באיזו נקודת חן ביד או זאת שחמקה כשגילחת. יש גם את המפתיעות האלו שמצליחות להגיע לאורך של החומה הסינית בלי שהבחנה בהן. את צריכה פה עזרה וזה נכון ובסדר לבקש אותה.
 4. ממלאת מקום אחרי שמרחת קרם ברגליים – כי מה יצרני הקרמים לרגליים חשבו שנעשה? באמת נשב בלי לזוז עד שהקרם ייספג? מה גם שאפילו אם תרצי למרוח לפני השינה, אחרי שתניחי את הקרם, בדיוק תזכרי שלא סגרת את הדלת או שאת ממש צמאה. אין איך לנצח את הנכות הזאת שגורם קרם הרגליים חוץ מאשר להעסיק מישהי שתעשה עבורך את הדברים בזמן שאת נחה.
 5. בודקת פגמים לפני יציאה מהבית – כי תודי שקרה שהגעת לשירותים בעבודה ונחרדת לגלות שהסתובבת במשך שעות עם בזיליקום בין השיניים או שהמייק אפ שלך השאיר סימן רציני בצוואר ואת נראית כאילו שמת מסכה הבוקר. אז כדי למנוע כאלו תקלות ואחרות, אנחנו מציעות שתהיה מישהי שכל תפקידה יהיה לבקר אותך לפני יציאה מהבית. נגזים ונציע מישהי סטייל דורין אטיאס, שתעניק דרקונים למראה שלך באותו בוקר ותיתן נקודות לשיפור ושימור.


5 מוצרים שלא ברור איך עוד לא המציאו:

 1. מייבש שיער שקט – כי מה הקטע? למה לעזאזל מייבש שיער צריך לעשות כל כך הרבה רעש, ואיך יכול להיות שאף אחד לא הציע אלטרנטיבה? צריך למצוא פתרון בהול!
 2. קרם פנים אחד שעושה את כל הפעולות – כי באמת? במקום שנצטרך לקנות 70,000 חומרים שונים ולהתנסות במוצרים שונים, שיהיה מוצר אחד, יקר יותר, אבל יעשה את כל הפעולות הדרושות: ינקה, יזין וימתח. באמת בקשה כזאת גדולה?
 3. מעלים קמטים לנצח – כי זה לא פייר. למה אם לא בא לך קמטים את צריכה להשתעבד למזרקים ולהיות תלויה באחרים, להוציא ים כסף וכל זה בשביל לשמר את היעדרותם? אין בעיה שנעבור את כל התהליכים שצריך ונשקיע סכום כסף עצום – אבל עם הבטחה אחת – הקמטים לא יחזרו לעולם.
 4. מכשיר שמורח איילינר – כי לא כולנו נולדנו עם יד יציבה ויכולת להישאר עם עין אחת פקוחה בזמן שחפץ זר מתקרב אליה. הפתרון ההגיוני הוא מכשיר שנוכל להלביש על הפנים והוא ישרטט עבורנו איילינר מושלם. אפשר גם להגזים ולבקש מכשיר שיספק לנו איפור פנים מלא. אבל אנחנו לא גרידיות.
 5. לק קבוע שצובע את שאר הציפורן במידת הצורך – כי אין דבר יותר מתסכל מהרווח הקטן הזה שנוצר לך בין הציפורן שגדלה ללק המושלם. אם המציאו לפני שנים את הספל שמחליף צבעים לפי טמפרטורה, כמה קשה זה כבר יכול להיות להמציא ציפורן שצובעת את עצמה?


5 דברים שכסף לא יכול לקנות ואולי יום אחד יהיה אפשר:

 1. נעורים – כי מי מאתנו לא הייתי משלמת את מיטב כספה עבור טיפה אחת ממעיין הנעורים? לא משנה כמה טיפולים מדהימים תעשי גברת, בת 15 את כבר לא תיראי.
 2. גוף חטוב – כי למרות שניתוחים פלסטיים היום יכולים לספק לך כמעט כל חלום, פחות מקובל לעבור ניתוח 10,000 לשיפוץ כולל. בינתיים נותר לנו להשיג אותו עם מאמץ והרבה זיעה... אולי בכל זאת אפשר לחכות שימצאו איזה פתרון.
 3. זמן וכסף – באמת צריך להסביר? מה שלא עושה הטבע, עושים הצבע והקוסמטיקאית והם - עולים לא מעט. גם זמן הוא מצרך מאוד נדיר בימינו ועוד אף אחד לא המציא את המכונה שתעצור אותו ואת הקמטים. מי שיצליח בזירה הזאת, יהיה איש מאוד עשיר ויפה.
 4. אופי – כי לא משנה כמה יפה ומטופחת תהי, לאופי את צריכה לדאוג בעצמך. אם אין לך כזה, אולי עכשיו זה זמן טוב לעבוד עליו או לפחות לחפש מישהו שיציע לך פתרון עתידני.
 5. בריאות – כי בריאות זה הכל ומעל הכל. תשמרי על עצמך גם בכל החלטה של טיפוח ויופי שאת בוחרת לעשות. עדיין אף אחת מאיתנו לא מגיעה עם תעודת אחריות. עד שימציאו את זה שישמור עלינו, מומלץ ואף רצוי לעשות זאת בעצמך.

אז עד שמישהו ימציא פתרונות להכל, את מוזמנת להיעזר באנשי המקצוע המומלצים שלנו באתר >>>