עיצוב שיער – הצצה לשנת 2020

כולנו רוצות להיות מעודכנות במה חדש ומה נכון לפני כולם. בדיוק בגלל זה פנינו לארבעה מעצבי שיער מובילים שישתפו אותנו בתחזית ל-2020 ולמה כדאי לחכות. מסמך השראתי

December 26, 2019
נכתב ע"י
נילי חן-אבידן
עיצוב שיער – הצצה לשנת 2020

שנייה לפני שאנחנו מגיעות למעצב השיער, חולפת בנו המחשבה שאולי הפעם אני אעשה קצת שינוי. איזה מהפכון קטן שיראו אותי ויגידו "וואו, איזה מדהים את נראית! התספורת מדהימה!" ולא רק שבוע אחרי ה"הסתפרת?" המופתע של אלו שנופל להם האסימון מה השתנה בך. שנת 2020 היא שנה מצוינת לשינויים ולכן פנינו לארבעה מעצבי שיער מובילים שישפכו לנו קצת אור על מה הולכים להיות הטרנדים הלוהטים בשנה החדשה בתחום עיצוב שיער.  

"בשנה האחרונה הייתה תקופה בה כולן רצו רק בלונד",מספר מעצב השיער תומר ברדה. "ב-2020 הולך להיות שינוי משמעותי. אנחנו הולכים לכיוון הרבה יותר טבעי, יותר פסי בלונד טבעיים. ניכר באופן ברור הרצון של הלקוחות להיראות פחות 'עשויות'".

"יש כניסה גדולה של צבעים מיוחדים, פסטליים. הם נותנים ללקוחה אפשרות לבחור צבע לא סטנדרטי בלי להיות קיצונית", מוסיף ברדה. "מראה הרבה יותר סולידי שלא יקבל ביקורות ברחוב אבל ייתן את אפקט הייחודיות".

 

"עוד משהו שהיה בשנה הקודמת אבל ממשיך ללוות אותנו גם השנה אלו הבליאז' והאומברה. כמובן שכל הזמן נכנסות טכניקות חדשות שמעניקות טאצ' נוסף שמשדרג את המראה. מה שהלקוחות כל כך אוהבות, ובצדק, בבליאז' ובאומברה שהם יכולים להישאר גם שנה שלמה על הראש. מי שלא אוהבת מספרות זה הפתרון בשבילה. פעם אחת ולא צריך יותר להתעסק בזה" מסכם ברדה.

מעצב השיער אבי אמיר מחזק את דבריו של ברדה על הישארותם של השניים. הוא גם מוסיף כי "במסגרת החזרה למראה הטבעי יש שימוש בבליאז' יותר בצבעים שטנים ופחות בבלונד המוכר. יש יותר שימוש בטונים זהובים, יותר אפקט של שמש וקיץ. מפתיע, אבל דווקא בחורף יש דרישה גבוהה יותר לצבעים האלו בשביל להעניק לאפרוריות של העונה קצת זוהר בשיער".

 

"לגבי האורך", מוסיף אמיר, "התספורות האופנתיות לנשים ל-2020 הן קארה ארוך, גובה כתפיים יותר מרושל. הפוני תמיד היה אבל הוא חוזר (יותר בנות שמעיזות לעשות פוני) הרוב עדיין יבחרו בפוני קצר לצד".

מעצב השיער אמיר בקשי סבור כי "הבלונד דווקא כאן כדי להישאר – אבל לא בצורתו המוכרת. הבלונד החדש לדעתו הוא בלונד אייס סטייל חאליסי. אפשר לשחק איתו עם גוונים סגלגלים, פסטלים וכדומה". בקשי גם מוסיף כי "אנחנו גם נפרדים לאט לאט מהאורכים האחידים וחוזרים לשיער מדורג".

מעצב השיער אורן אהרוני חושב שיש חזרה לא רק של הקארה הארוך אלא אל תספורות קצרות בכלל. "הן תמיד היו באופנה אבל היום הן נוכחות יותר מתמיד". אהרוני כמובן שגם מסכים עם מעצבי השיער האחרים שסבורים באופן חד משמעי שהבליאז' והאומברה כאן כדי להישאר. "השינויים יהיו כאמור בטכניקות ובגוונים יותר עשירים – עם יותר חיים".

 

לסיכום, ב-2020 אנחנו חוזרים לקארה, עוברים למראה הטבעי גם בצבעים הפרועים שעברו תהליך התנרמלות מאז כניסתם של הצבעים הפסטלים. הבליאז' והאומברה לא הולכים לשום מקום וממשיכים לשלוט בשיערן של נשות ישראל היפות. ואפילו באופן מפתיע אנחנו מוותרות על השיער הישר וחוזרות למדורג לקבלת נפח עם פוני קצר לצד. אז מה את אומרת, לקבוע לך תור ל-2020?

כל מעצבי השיער המובילים מחכים לך עכשיו באתר >>>