גוונים בשיער - מהם הגוונים הכי טרנדיים לשנת 2022?

June 1, 2022
נכתב ע"י
כתבת אורחת
גוונים בשיער - מהם הגוונים הכי טרנדיים לשנת 2022?

כל שנה חדשה מביאה איתה את הגוונים בשיער שמייחדים אותה

גווני השיער המדוברים והפופולריים של 2022 מביאים לשינוי אנרגטי כיפי ומשמעותי, כאשר השנה הזו תאופיין בגוונים עשירים ונועזים לצד גוונים טבעיים, שיוצרים תסרוקות זוהרות שמשדרות הרבה כיף. 

אז מהם הטרנדים החמים לגוונים בשיער לשנת 2022? איגדנו לכן כמה מהטרנדים הנפוצים ביותר, ולכן רק נותר לבחור את השינוי שלכן לשנה הקרובה!

קרמל שרוף

גוונים בשיער שהולכים לקחת את כל הקופה בשנת 2022 הם גווני הקרמל השרוף, גוונים חמים ומתוקים של חום. הטרנד החם של השנה הוא הוספת גוון חם לצד האחורי של השיער, מה שיוצר טוויסט לברונט המוכר ומוסיף עוד מימד ותחושה עשירה ומלאה יותר של שיער. בין הגוונים הטרנדיים אפשר למצוא נחושת, ערמוני וכן קרמל. גוונים כהים דורשים פחות תחזוקה, שזה יתרון גדול למי שמחפשת לרענן ולחדש את השיער, אבל בלי להתאמץ יותר מדי.

הטרנדים החמים בממלכת עיצוב השיער>>>

בלונד "יוקרתי"

מי שמחפשת לשיער גוונים בלונד, כדאי שתדע שבשנת 2022 מה שישלוט הוא הבלונד ה"יוקרתי" והקפוא. בלונד כזה נעשה על ידי מעצב שיער בתהליך כפול (תחילה יישום של גוונים בלונד, ולאחר מכן צביעה), והוא מתחיל מבסיס השיער וכל הדרך למטה, מה שיוצר גווני בלונד קרמיים, עשירים ובעלי שכבות. 

גווני בלונד נוספים שישלטו ב-2022 הם בלונד "חמאתי", בלוד ניילון ובלונד קשמיר, שהוא בלונד רך שמערבב בין גוונים חמים וקרים כדי ליצור אפקט רך, עשיר וחסר מאמץ.


ברונט טבעי

אחד הטרנדים המובילים השנה הוא לשמור על טבעיות, כך שאחד מהצבעים הכי פופולריים לשיער לשנה הקרובה הוא הברונט, בכל גווניו. המטרה היא ליצור כמה שיותר עומק ורב-מימדיות בשיער, וחשוב לבחור בגווני חום עשירים שמתאימים לגוון העור ולצבע העיניים ומשלימים אותם. כך, מי שבעלת גוון עור חם צריכה לבחור בגווני קרמל, שוקולד או נחושת, בעוד שבעלות עור קר יותר צריכות ללכת על גווני שוקולד מריר.


שכבות של אש

עוד אחד מהטרנדים החמים לגוונים בשיער של שנת 2022 הוא השילוב בין צבע שיער טבעי יחד עם גוונים חיים, עזים ובוערים, כמו גוונים כתומים, אדומים וורודים, שמשתלבים בחלק התחתון של השיער. 

השילוב בין הצבע הטבעי - צבעי חום-שחור או אפילו אומברה - לבין  גוונים חיים ועזים יוצר השפעה ויזואלית גדולה אך מאוזנת ומרעננת. כדי לשמור על החיות של הגוונים, מומלץ להשתמש בתכשירי שיער שמיועדים לתחזוקת צבע.

אדומים חמים

אחד הטרנדים הבולטים של שנת 2021 היה גוון הנחושת, ששטף את הוליווד במשך רוב השנה. מי שלא הספיקה לקפוץ על הטרנד הזה, תשמח לשמוע שגם השנה הגוונים האדומים כאן, אם כי בשינוי קל. גווני האדום יהיו השנה רכים יותר, כאשר הגוונים האדומים החמים הם אלו שישלטו בשוק. 

הסגלגלים והוורדים

כמו שאמרנו בפתיח, השנה הטרנדים מתחלקים לשניים: צבעים טבעיים לעומת צבעיים כיפים ונועזים. בקטגוריה האחרונה תוכלו למצוא את אחד הגוונים הכי כיפים וטרנדים ל2022 - הסגולים והוורודים. גוונים נועזים, שיכולים להשתלט על כל השיער, על קצוות השיער או רק על כמה פסים בודדים לאורך השיער.

רוצה לרענן את הגוונים בשיער? מעצבי השיער המובילים מחכים לך בגלאמז!

גם אחרי שבחרת את הגוון שלך לשנה החדשה, את צריכה למצוא את מעצב השיער שיספק לך את התוצאה המושלמת עליה את חולמת. האתר גלמז מאגד את אנשי הביוטי המובילים והמומלצים ביותר בישראל, ודרכו תוכלי למצוא את מעצב השיער המושלם באזורך, ולקבוע תור בלחיצת כפתור. זה הזמן לשדרג את 2022 עם צבע חדש, וליישם את השינוי שחלמת עליו!