איך להיות אמא מטופחת?

ילדים הם אושר, שמחה, כיף והמון נזלת. הם אקססוריז נהדרים לתמונות, אבל מה קורה כשסיימתם את הצילומים והם עדיין איתך? טקסט קצר, על החיים האמיתיים של אמא מטופחת

March 23, 2022
נכתב ע"י
נילי חן-אבידן
איך להיות אמא מטופחת?
(צילום: shutterstock)

להיות אמא מטופחת זה לקום הרבה לפני כולם בבוקר בשביל להדליק לעצמך בוילר (כן, כי למרות שביקשת מהבעל שיותקן הטיימר לאלתר, זה לא קרה)

זה לארגן בגדים לילדות לפני שפקחת עיניים ולנסות לשים מסקרה בעין חצי סגורה. זה לענות לשאלות של כולם בזמן שאת מנסה לשים איילינר.

זה להחליף בגדים לילדות בצורה יצירתית על מנת שלא יתלכלכו מהמייק אפ, שהרגע שמת על הפנים (כי אין כמו חיבוק טוב באמצע הלבשה) ובזהירות רבה על מנת שלא תשרטי אותן עם הציפורניים.

להיות אמא מטופחת זה לזכור לשים דאודורנט ואם אפשר גם שפריץ של בושם, בלי שהן יבקשו גם "קצת בושם כמו של אמא". אגב, כל תשובה אחרת שהיא לא כן היא בזבוז זמן מוחלט.

להיות אמא מטופחת זה לצאת עם שיער רטוב ומברשת בתיק, כי למי יש זמן לייבש את השיער?

זה להגיע בריצה לגן עם הילדה, שמתעקשת שתתני לה נשיקה עם האודם שהרגע שמת, רק בשביל שהיא היא תוכל לגעת בסימן בכל פעם שהיא תתגעגע.

זה לצאת מהגן ולהתפלל שמשהו מכל האיפור ששמת לפני חצי שעה נשאר.

להיות אמא מטופחת זה להעביר טאצ' אפ לפני שאת מגיעה לקחת את הילדות מהמסגרת על מנת שהמטפלות לא ירכלו על כמה עייפה את נראית ויתהו מה עובר עליך.

זה להעביר טאצ' אפ כדי שהילדות יחשבו שאת ממש חיונית ולא מתה מבפנים כי לא ישנת כבר ארבע שנים.

להיות אמא מטופחת זה להגיע הביתה אחרי האיסופים כשאת נראית יותר סמרטוטית מהפעם האחרונה שהספקת להציץ במראה.

זה להחליט להקים את עצמך מהספה ורגע לפני שאת נענית לדרישותיהן של הבנות לרדת לגינה, לעבור שוב במראה ולעשות את כל התיקונים האפשריים בזמן שהן תלויות עלייך ומנדנדות "נו נו נו, מתי הולכים?", כשאת בסך הכל רוצה להראות כמו אמא אטרקטיבית וכיפית בפאב החדש של החיים - גן המשחקים.

זה להראות טוב גם בשעה 17:00 עם כל האמהות והאבות שמסביב. להראות לכולם שברור שזה אפשרי גם וגם וגם, וגם אם זה לא.

להיות אמא מטופחת זה להתלבט במשך הזמן שדרוש להסרת איפור מהפנים בלילה, אם לא עדיף לוותר ולהקצות את הזמן הזה לשינה.

זה לעשות שפם בדקה הפנויה היחידה שיש לך בזמן שהבנות צוחקות עלייך ושואלות אם הגיע כבר פורים.

זה לנסות לסדר גבות באמצעות פינצטה בזמן שהן קופצות עלייך ואת מתחילה להרהר אם היית מעדיפה שריטה ענקית באזור הגבה או אולי בכלל עדיף לאבד את הראיה לתקופה. בכל זאת יש סיכוי שזה מגיע עם הקלות.

זה להוריד שערות ברגליים בזמן שילדות עוברות לך בניהן ומגיעות לבחון מקרוב את הנעשה תוך שהן מסננות לעברך "סכין זה מסוכן" בזמן שאת מדממת מהחתכים היפים שעשית לעצמך מהלחץ.  

להיות אמא מטופחת זה לבקר אצל הקוסמטיקאית, הספר והמניקוריסטית רק בימי שישי אחת למילניום שהילדות בגנים, אף אחת לא חולה, המקרר מלא ואין פעילויות גיבוש מסגרתית או משפחתית.

להיות אמא מטופחת זה להיות מאוד יפה וחיננית גם כשאת נרדמת בשעה 20:00 עם הילדות בזמן ההרדמה ומשאירה אחרייך בעל מאוכזב.  

להיות אמא מטופחת זה לגרוף ים מחמאות על איך שאת נראית מדהים ומשלבת נפלא בין ההורות לשאר הדברים. זה להתייאש מלהסביר לאחרות שאוהבות "טבעי טבעי" למה את צריכה את כל זה ופשוט להנהן.

להיות אמא מטופחת זה להבין שהדברים הקטנים האלו הם בין הדברים היחידים שאת עדיין עושה למען עצמך ולא עבור אף אחד אחר, ושלהיות אמא מטופחת זה פשוט מי שאת.

לכל הטיפולים הקוסמטיים באתר גלמז>>>