הלחמת ריסים - 10 טיפים שיעזרו לך לשמור על הלחמת ריסים לאורך זמן

June 1, 2022
נכתב ע"י
כתבת אורחת
הלחמת ריסים - 10 טיפים שיעזרו לך לשמור על הלחמת ריסים לאורך זמן

הלחמת ריסים היא מהטיפולים הקוסמטיים הכי נפוצים ואהובים על ידי נשים מסביב לעולם

באמצעות הלחמת ריסים, נשים זוכות לריסים ארוכים, מלאים ויפים, שיוצרים מראה עיניים מהפנט ללא מאמץ. במהלך טיפול הלחמת ריסים, שוזרים ריסים מלאכותיים ומצמידים אותם באמצעות דבק ייעודי, תוך סטיילינג המותאם אישית לכל מטופלת.


כדי שהלחמת ריסים תשאר לאורך זמן והריסים לא ינשרו במהרה, יש כמה טיפים מצוינים שכדאי לעקוב אחריהם:


  1. מיד אחרי הטיפול: הימנעו מהרטבה

כדי שהריסים יתייצבו בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד להימנע מלהרטיב את הריסים במשך 12 ועד 24 שעות לאחר הטיפול. זה יאפשר לדבק להתייצב בצורה טובה ולהיצמד לקו הריסים. מומלץ גם להימנע מחללים לחים במשך 48 שעות, בדגש על סאונות, אימונים ספורטיביים אינטנסיביים, מיטות שיזוף וכו'.


  1. תחזוקה יומיומית

כדי שהדבקת ריסים תשאר לזמן ארוך, יש להקפיד על תחזוקה יומיומית קבועה, ולנקות את הריסים עם סבון ייעודי בכל יום, עם האצבע או עם מברשת המיועדת לריסים. חשוב לנקות את הריסים גם אם אחרי אימון אינטנסיבי וכן גם אחרי בכי ארוך. מעבר לניקיון, כדאי להבריש בצורה עדינה את הריסים בכל בוקר.


  1. שינה על הגב

חשוב לשמור על שינה על הגב ולהימנע משינה על הפנים. המטרה היא ברורה: למנוע שינה על הריסים במשך שעות ארוכות. ניתן לישון גם על הצד, אך לנסות ולמנוע מעיכה של הריסים בכרית.

 

  1. עדינות זה שם המשחק

חשוב להיות מאוד מאוד עדינים בכל מה שקשור לריסים אחרי הלחמת ריסים. לא לשפשף את הריסים, לא למרוט אותם, לא להשתמש במעגל ריסים שיחליש את החיבור ועוד. אם העין מעט מגרדת, זה בסדר לגרד, אך לעשות זאת בעדינות רבה ולהימנע מנגיעות אינטנסיביות או ארוכות בריסים. 


  1. לא לשים מסקרה או אייליינר עמידים במים

כדאי להימנע לחלוטין מלמרוח מסקרה או אייליינר. אם בכל זאת אתן מתעקשות למרוח איפור עיניים, חשוב שלא יהיה עמיד למים. הסיבה היא שאיפור עמיד למים הוא קשה יותר להסרה ודורש שפשוף אינטנסיבי באזור העין, כך שההסרה יכולה לפגוע בריסים. 

 

  1. המנעו משימוש במוצרים על בסיס שמן

בבחירה במוצרים לשטיפה של הריסים והעיניים וכן גם בקרמים לעיניים וכל מוצר אחר שעלול להיות קרוב לעין, חשוב לבחור במוצרים שאינם על בסיס שמן. הסיבה היא ששמן יכול לפגוע בדבק של הדבקת ריסים ולגרום להלחמה ליפול. 

 

  1. הימנעות מטמפרטורות גבוהות

חשוב להימנע ממקומות לחים עם טמפרטורות גבוהות, כמו סאונה או ג'קוזי. טמפרטורות כאלו יכולות לגרום להחלשות משמעותית של הדבק. במידה ובכל זאת נחשפתם לטמפרטורה כזו, התרחקו מהמקום ונסו להימנע מלגעת בעיניים עד שהדבק יתייצב. 

 הלחמת ריסים או הרמת ריסים? כל התשובות>>>

  1. מילוי קבוע

חשוב להגיע למילוי קבוע כל שבועיים או שלושה שבועות, אם רוצים לשמור על המראה המלא לאורך זמן. במהלך טיפול מילוי בודקים את הריסים, מוודאים שהדבק מחזיק וכן ממלאים במידת הצורך. 

 

  1. התאמה לריסים

הלחמת ריסים מומלצת היא הלחמה של ריסים המתאימים לצורת הריס הטבעית. למשל, אם יש לכן ריסים ישרים, מומלץ לא לבחור בריסים מלאכותיים מעוגלים, שכן הם לא יחזיקו הרבה זמן!

 

  1. בחירה באיש מקצוע מומלץ

חלק בלתי נפרד מהלחמת ריסים שנשארת לאורך זמן הוא בחירה באיש מקצוע שיודע מה הוא עושה, שיבצע התאמה מלאה של הריס המולחם לריס הטבעי וידע כיצד לבצעה הדבקה איכותית.

 

כדי למצוא איש מקצוע כזה, תוכלו להיעזר באתר גלמז, אתר חדשני לדירוג בעלי מקצוע מתחומי הטיפוח והאיפור. דרך האתר תוכלו למצוא אנשי מקצוע להלחמת ריסים בסביבה שלכן, לבדוק את הדירוג שלהם ולקבוע תור בלחיצת כפתור!