5 טיפולי פנים מומלצים

May 4, 2022
נכתב ע"י
כתבת אורחת
5 טיפולי פנים מומלצים

עור הפנים שלנו עובר לא מעט לאורך השנים - בין אם אקנה בשנות ההתבגרות, פיגמנטציה בשנות השלושים וקמטים בהמשך

לכן, טיפולי פנים הם חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח מוצלחת, ששומרת על עור הפנים בריא ונקי. הבעיה? יש הרבה יותר מדי סוגים של טיפול פנים, וחשוב להכיר את האופציות השונות. 


כדי לעזור לכם, איגדו 5 טיפולי פנים מומלצים המתאימים לבעיות עור שונות:


פילינג כימי

פילינג כימי הוא טיפול פנים מוכר, שמתאים בעיקר לטיפול בקמטים, צלקות אקנה, עור עבה ולעתים גם פיגמנטציה. במהלך הטיפול, מורחים תמיסה נוזלית של חומצה בריכוז גבוה כדי להסיר עור פגום, כאשר ניתן לבחור בין טיפול עדין לטיפול עמוק ואינטנסיבי. הבחירה בסוג הטיפול תלויה בחומרת מצב העור ובהתייעצות עם הקוסמטיקאית. טיפול זה גורם לקילוף העור ומסיר את השכבות העליונות שלו, וכך מאפשר לעור חדש לצמוח ולהחליף את העור הניזוק. הטיפול בדרך כלל לא מיועד לגיל צעיר.


טיפול IPL 

טיפול IPL הוא טיפול פנים מומלץ למי שמעוניין או מעוניינת בהסרת כתמי פיגמנטציה. פיגמנטציה משמעותה כתמים כהים על העור, שמופיעים בדרך כלל החל מתחילת שנות ה-30. הכתמים האלו פוגעים משמעותית במראה האחיד של העור ובצבע האחיד, ויכולים להופיע על כל אזור הפנים. טיפול ב-IPL מאפשר הבהרה של העור ושל כתמי שמש וגיל. במהלך הטיפול, נפלטת אנרגיית אור שמתבייתת על הפיגמנט הכהה ומפרקת אותו. טיפול IPL הוא טיפול פנים שאורך מספר מפגשים. 


טיפול החדרת לחות

טיפול פנים אינטנסיבי הוא טיפול החדרת לחות, המיועד לעור עייף ונפול שזקוק לזריקת אנרגיה. טיפול כזה משקם את שכבות העור העליונות, ממצק אותן והופך אותן לזוהרות יותר. טיפולי החדרת לחות משתנים זה מזה כתלות בקוסמטיקאית, אך בדרך כלל הם מורכבים מכמה שלבים, הכוללים ניקוי עדין של הפנים עם מוצרים ייעודיים, פילינג וחומצות, וכן השמה של מסכות אינטנסיביות שמרגיעות, מבהירות ומחממות את העור. בסיום הטיפול העור חיוני יותר, והוא יכול להיות טיפול אידיאלי בימי חורף יבשים. 


טיפול פנים באמצעות קרן לייזר

הלייזר בא לעזרתנו גם בכל מה שנוגע לטיפול פנים, וטיפולי לייזר בפנים יכולים להיות מצויינים למקרי אקנה. טיפול פניים עם לייזר מתבצע באמצעות ידית ליידר ייחודית ששולחת גלי אנרגיה לפצעונים הפעילים ומטפלת בשורש האקנה. טיפול באמצעות קרן לייזר נחשב למדויק ואיכותי מאוד, ואף יכול לתרום למניעה עתידית. כמו כן, טיפול לייזר בפנים יכול גם לסייע לפוסט-אקנה, בדגש על צלקות שנגרמו מפצעי האקנה. 

לכל טיפולי הפנים באתר GLAMZ >>>

טיפול פנים קלאסי להוצאת שחורים

אי אפשר לכתוב רשימה כזו מבלי לתת את הדעת לטיפול הפנים הקלאסי ביותר - טיפול פנים כזה מיועד לכולם ולכולן, ומטרתו לנקות את העור וכן להוציא שחורים. על הדרך הוא גם דואג להחדיר לחות ורוגע לפנים. הטיפול הזה כולל בדרך כלל חימום הפנים באמצעות פילינג, ולאחר מכן ניקוי העור משחורים ושומנים באופן ידני. בסיום הטיפול, מחטאים את העור וכן לעתים גם מוסיפים מסכה מרגיעה. אמנם העור רגיש ועדין אחרי הטיפול, אך הטיפול מונע הופעה של פצעונים ושומר על פנים נקיות ורגועות, ולכן מומלץ לבצעו אחת לתקופה.


מחפשים טיפול פנים קוסמטי? כל ההמלצות מחכות לכם כאן!

לא משנה איזה טיפול פנים מומלץ בחרתם לעשות, חשוב מאוד לבחור באנשי מקצוע שיודעים בדיוק מה הם עושים, ויוכלו להתאים לפנים שלכם את הטיפול המתאים ביותר. 

לכל אנשי המקצוע המתמחים בטיפולי פנים באתר גלמז>>>


כדי למצוא את אנשי המקצוע הנכונים, תוכלו להיעזר באתר גלמז, שמציע דירוג בעלי מקצועות מתחומי הטיפוח והקוסמטיקה. דרך גלמז תוכלו למצוא אנשי מקצוע בסביבה שלכם, לראות מה הדירוג שלהם ולקבוע תור בלחיצת כפתור!