קוסמטיקאיות בתל אביב - כמה עובדות חשובות

2/2/2021
נכתב ע"י
כתבת אורחת
קוסמטיקאיות בתל אביב - כמה עובדות חשובות
קוסמטיקאית בתל אביב בשעת עבודה

שגרה: בנות שמחפשות קוסמטיקאיות בתל-אביב ברשתות החברתיות

לרובנו יש חברות שלא זזות מטר בלי טיפול פנים מרענן ואיזה מניקור פדיקור מגן עדן. חלקנו מצאנו מזמן את הקוסמטיקאית שלנו,  ולחלקנו ישנה עוד עבודה רבה הכרוכה בחיפושים אחר הקוסמטיקאית המושלמת – זו שתענה לפחות על רוב הצרכים היומיומיים שלנו. היה לנו חשוב לתת לכן כמה טיפים על בחירת קוסמטיקאית ועל איך זה עובד אצלנו ב- Glamz.

 

לא אלך סחור סחור, אני חולת פייסבוק, מכורה לאינסטגרם וגם מוצאת אתעצמי לא פעם מקפצת בקלאמזיות בסלון  עםהקטנות שלי כשכל זה קורה על רקע של קטעים מוזיקליים בטירוף בטיק טוק של  הגדולה. אבל כשמדברים על פייסבוק, אם ישנו דבראחד שאני יכולה להעיד עליו כתופעתי – זה עניין הפוסטים בקבוצות פייסבוק שבמסגרתםבנות מחפשות קוסמטיקאיות בתל אביב.

 

אמנם ישנם גם פוסטים בהם הפנייה היא דווקא אל קוסמטיקאיות בחלקיםאחרים של הארץ, אבל איך אומרים? לפעמים זה מרגיש שהכל סביב 'לוקיישן, לוקיישן ,לוקיישן!'.  וכן, אנחנו אוהבות להיות במרכזהעניינים , רובנו מבלות שעות ארוכות בשבוע בתחומו הגיאוגרפי של גוש דן – ובעיקרבתל אביב, ולרובנו חשוב מאוד להיראות במיטבנו כל הזמן.

 

אני לא יודעת מה נכון לגבי שאר הבנות, אבל כשאני חושבת עלי ועל החברותהכי קרובות שלי – אלו שאני מבלה איתן את רוב שעותיי הפנויות , אני יכולה להגיד בפהמלא שאחת השאלות שעולות הכי הרבה בשיחות קפה שלנו היא 'איך אני מוצאתקוסמטיקאית בתל אביב? , אבל קוסמטיקאית בתל אביב שתדהים אותי, כן?'

לא פעם התשובה שעולה הולכת בסגנון של: 'לי יש את אותה קוסמטיקאיתכבר 12 שנה, רק היא נוגעת לי בגבות ואני מאוד מרוצה'. אבל בחיים כמו בחיים,ישנן תתי-התמחויות:

·        לא כל קוסמטיקאיתעושה גם גבות בשיטת מייקרובליידינג (שיטת השערה).

·        לא כל קוסמטיקאיתאוהבת לעבוד עם חוט.

·        לא כל אחת עושה במקוםגם פדיקור רפואי.

·        לפעמים בא לנו פשוטלרענן ולהחליף קוסמטיקאית.


לכן, כשמעלים על הלשון עניין כמו בחירת קוסמטיקאית, אחד הצעדיםהראשונים יהיו להבין אלו סוגי-טיפולים אנחנו באמת צריכות ורוצות על בסיס שבועי או דו-שבועי. לאחר ההבנה הזו, מסע החיפושים הופך קל יותר ויעיל יותר; כשאנחנו יודעות מה אנחנו רוצות, זה פשוט קל יותר להגיע אל המטרה הנכספת. בשורות הבאות אשתדל להעביר אתכן דרך כמה נקודות שחשוב לדבר עליהן בקול רם, לפני שמחליטות עלקוסמטיקאית בתל אביב (או בשאר חלקי הארץ כמובן).לפני ההחלטה על קוסמטיקאית חשוב לזכור:

 

·        עסקים שונים יציגומחירונים אשר ברוב המקרים לא יהיו זהים, וזה נכון גם לגבי קוסמטיקאיות.

·        מה שלא יהיה, אני משוכנעת שכל בעלת עסק תעשה את המקסימום כדי שתקבלי חוויית שירות מצוינת – לא משנה אם הגעת לטיפול פנים או לפדיקור רפואי.

·        את הרוב המכריע שלהשאלות שיש לך, חשוב שתשאלי כבר בטלפון. בררי הכל בנוגע למחיר.

·        קראי ביקורות ותגובותברשת בטרם ההחלטה הסופית.

·        קוסמטיקאיות באזור תלאביב והמרכז (אבל ממש לא רק) לרוב מאוד עמוסות, השתדלי לגלות הבנה אם יש צורךלהמשיך לקוסמטיקאית הבאה ברשימה שלך.

·        היוועצי בחברותקרובות או בבנות משפחה וקבלי המלצות, בדקי: האם שם עסק מסוים חזר על עצמו יותרמפעם אחת? ייתכן שדווקא שם תרצי לעבור טיפולים קוסמטיים.

 

על ספא ועל קוסמטיקאיות

 

ישנן נשים שמבחינתן ביקור בספא מגיע ערב אירוע חגיגי; החל בימיםשקודמים לחתונה במשפחה, דרך ימים מתוקים של ירח דבש וכלה בפינוק שבהמון מקרים שמור לחופשות בארץ או בחו"ל. ובעוד אין ספק שהביקור בספא יהיה חוויה שנוכל לתארכמצוינת, מרעננת ושוברת-שגרה, הקוסמטיקאית שלנו, היא זו שאחראית למראה שלנו ולאיךשעור הפנים שלנו מרגיש ביומיום.

לפעמים בספא דווקא כן יהיה שילוב בין חוויית העיסוי, השמנים והארומה לחוויהשל טיפול-קוסמטי בסיסי כמו טיפול פנים מרגיע, אך לרוב את תדעי על כך מראש, ואיךלומר? ברוב המקרים זה יבוא לידי ביטוי בשורת המחיר של השובר.

ניתן לומר בזהירות הראויה שביקור בספא אשר שמו הולך לפניו עשוי להיותפינוק ושפשוט כיף להוציא תוכנית כזו לפועל , אך לפחות על פי רוב – הנ"ל לאיחליף את הצורך בביקור אצל קוסמטיקאית.

מכירה את החברה הזאת שקוסמטיקאית בתל אביב זה חדש לה?

כשמדברים על קוסמטיקאיות בתל אביב חשוב לדבר על עוד זן של נשים. אלוש"עושות בבית". כן כן, החל בלק ג'ל, דרך מניקור וכלה בגבות ובפדיקור רפואי – ישנן נשים שפשוט מעדיפות לבצע את הטיפולים האלה בין ד' אמותיהן, חלקןנעזרות בחברות, חלקן בבנות-משפחה. אז אמנם זה נכון שלא כולן בוחרות לטפל בעצמןכשזה נוגע לטיפולים קוסמטיים, אבל יצא לי לשמוע משפטים כמו: 'הייתי עכשיו אצל איזה קוסמטיקאית בתל אביב, היא הייתה פשוט מדהימה ועור הפנים שלי מעולם לא הרגישרענן יותר! מעכשיו אני מכניסה ללו"ז לפחות פעם בחודש לבקר אצלה'".

 

לכל אותן נשים שפחות הולכות לקוסמטיקאיות אני בדרך-כלל אומרת שהן לאיודעות מה הן מפסידות; החל בתחושת הפינוק המאוד אישית שמגיעה עם הישיבה על אותוכיסא מרופד ונוח, דרך הידיעה כי הפנים שלך, כפות הידיים וכפות הרגליים הולכיםלעבור טיפול מרענן אשר בסופו לא רק תיראי נהדר, אלא גם  תרגישי כך.

לחוות טיפול כל כך מזכך של הנקודות הכל-כך רגישות של העור שלנו זולדעתי האישית כמעט חובה. אז אם את עדיין איתי, אם את קוראת את השורות הללו ויודעתשאת עונה להגדרה, הרגישי חופשי וצפי בשורה של בעלות מקצוע איכותיות ביותר – הקרם דה לה קרם של הקוסמטיקאיות בתל אביב (אבל לא רק) , והכל במקום אחד!

 

לנו כאן ב- Glamz, חשוב מאוד שכל לקוח ולקוחה יקבלו לא פחותמשירות מצוין ואיכותי, לכן בחרנו ועודנו מקפידות לבחור בקפידה את הקוסמטיקאיותשלנו (ואת המספרות בתל אביב, המספרות בירושלים, מעצבות הגבות הכי טובות ועוד...).

 

אצלנו ב- Glamz תוכלי ליהנות מרשימה לא קצרה של קוסמטיקאיות שבנותפשוט נהנות לחזור אליהן. גם בגלל המגע האישי והעדין בעת הטיפולים הקוסמטיים, גםבגלל המחירים האטרקטיביים וכן, בעיקר בזכות היחס האישי.

 

אמנם זה נכון שנכתבו ונאמרו כבר הרבה דברים בנוגע לקוסמטיקאיות בתלאביב כמו גם בשאר חלקי הארץ, אבל אם יש דבר אחד שלנו – כאן ב-GLAMZ  , מאוד חשוב להדגיש, הואשכשנגמר עוד שבוע, כשמגיע עוד אירוע משמח הישר לתוך החיים שלך – חשוב שתתנילמקצועניות לעשות עבורך את כל העבודה.

--חיפשת אותנו אונליין והגעת לעמוד הרצוי המרכז מידע על קוסמטיקאיות?

עכשיו כל שנותר לך הוא לקרוא מעט ביקורות, להחליט על מישהי ולקבוע תורבלחיצת כפתור

בכרטיס העסק של קוסמטיקאיות מבית גלאמז

·        הטיפול שתעניק לך הקוסמטיקאית.

·        המלצות של לקוחות וציון ממוצע.

·        המחיר שתגבה ממך אותהקוסמטיקאית עבור הטיפולים בהם את מעוניינת.

·        מידע לגבי טיפוליםקוסמטיים.

·        מיקום העסק.

·        פרטי התקשרות.

·        תוכלי להתקשר אליהבלחיצת כפתור!

·        תוכלי להתחיל צ'ט ב-WhatsApp בלחיצת כפתור.

·        תוכלי לקבוע תורכאמור – גם בלחיצת כפתור.

 

וכשבשיחות סלון עולה הנושא הזה של 'קוסמטיקאיות בתל אביב – מי טובה מילא?' , חשוב לזכור שאצלנו ב- Glamz לא רק שתמצאו נוחות מקסימלית בעת חיפושקוסמטיקאיות, אלא גם תבינו שכל המצוינות אצלנו. קליק אחד ויש לך תור.