קוסמטיקאיות בתל אביב - כמה עובדות חשובות

January 27, 2022
נכתב ע"י
כתבת אורחת
קוסמטיקאיות בתל אביב - כמה עובדות חשובות
קוסמטיקאית בתל אביב בשעת עבודה

שגרה: בנות שמחפשות קוסמטיקאיות בתל-אביב ברשתות החברתיות

לרובנו יש חברות שלא זזות מטר בלי טיפול פנים מרענן ואיזה מניקור פדיקור מגן עדן. חלקנו מצאנו מזמן את הקוסמטיקאית שלנו,  ולחלקנו ישנה עוד עבודה רבה הכרוכה בחיפושים אחר הקוסמטיקאית המושלמת – זו שתענה לפחות על רוב הצרכים היומיומיים שלנו. היה לנו חשוב לתת לכן כמה טיפים על בחירת קוסמטיקאית ועל איך זה עובד אצלנו ב- Glamz.

 

לא אלך סחור סחור, אני חולת פייסבוק, מכורה לאינסטגרם וגם מוצאת אתעצמי לא פעם מקפצת בקלאמזיות בסלון  עם הקטנות שלי כשכל זה קורה על רקע של קטעים מוזיקליים בטירוף בטיק טוק של  הגדולה. אבל כשמדברים על פייסבוק, אם ישנו דבר אחד שאני יכולה להעיד עליו כתופעתי – זה עניין הפוסטים בקבוצות פייסבוק שבמסגרתם בנות מחפשות קוסמטיקאיות בתל אביב.

 

אמנם ישנם גם פוסטים בהם הפנייה היא דווקא אל קוסמטיקאיות בחלקים אחרים של הארץ, אבל איך אומרים? לפעמים זה מרגיש שהכל סביב 'לוקיישן, לוקיישן ,לוקיישן!'.  וכן, אנחנו אוהבות להיות במרכז העניינים , רובנו מבלות שעות ארוכות בשבוע בתחומו הגיאוגרפי של גוש דן – ובעיקר בתל אביב, ולרובנו חשוב מאוד להיראות במיטבנו כל הזמן.

אני לא יודעת מה נכון לגבי שאר הבנות, אבל כשאני חושבת עלי ועל החברות הכי קרובות שלי – אלו שאני מבלה איתן את רוב שעותיי הפנויות , אני יכולה להגיד בפה מלא שאחת השאלות שעולות הכי הרבה בשיחות קפה שלנו היא 'איך אני מוצאת קוסמטיקאית בתל אביב? , אבל קוסמטיקאית בתל אביב שתדהים אותי, כן?'

לא פעם התשובה שעולה הולכת בסגנון של: 'לי יש את אותה קוסמטיקאית כבר 12 שנה, רק היא נוגעת לי בגבות ואני מאוד מרוצה'. אבל בחיים כמו בחיים, ישנן תתי-התמחויות:

·        לא כל קוסמטיקאית עושה גם גבות בשיטת מייקרובליידינג (שיטת השערה).

·        לא כל קוסמטיקאית אוהבת לעבוד עם חוט.

·        לא כל אחת עושה במקום גם פדיקור רפואי.

·        לפעמים בא לנו פשוט לרענן ולהחליף קוסמטיקאית.

לכן, כשמעלים על הלשון עניין כמו בחירת קוסמטיקאית, אחד הצעדים הראשונים יהיו להבין אלו סוגי-טיפולים אנחנו באמת צריכות ורוצות על בסיס שבועי או דו-שבועי. לאחר ההבנה הזו, מסע החיפושים הופך קל יותר ויעיל יותר; כשאנחנו יודעות מה אנחנו רוצות, זה פשוט קל יותר להגיע אל המטרה הנכספת. בשורות הבאות אשתדל להעביר אתכן דרך כמה נקודות שחשוב לדבר עליהן בקול רם, לפני שמחליטות עלקוסמטיקאית בתל אביב (או בשאר חלקי הארץ כמובן).

לפני ההחלטה על קוסמטיקאית חשוב לזכור:

 

·        עסקים שונים יציגו מחירונים אשר ברוב המקרים לא יהיו זהים, וזה נכון גם לגבי קוסמטיקאיות.

·        מה שלא יהיה, אני משוכנעת שכל בעלת עסק תעשה את המקסימום כדי שתקבלי חוויית שירות מצוינת – לא משנה אם הגעת לטיפול פנים או לפדיקור רפואי.

·        את הרוב המכריע שלהשאלות שיש לך, חשוב שתשאלי כבר בטלפון. בררי הכל בנוגע למחיר.

·        קראי ביקורות ותגובות ברשת בטרם ההחלטה הסופית.

·        קוסמטיקאיות באזור תלאביב והמרכז (אבל ממש לא רק) לרוב מאוד עמוסות, השתדלי לגלות הבנה אם יש צורך להמשיך לקוסמטיקאית הבאה ברשימה שלך.

·        היוועצי בחברות קרובות או בבנות משפחה וקבלי המלצות, בדקי: האם שם עסק מסוים חזר על עצמו יותר מפעם אחת? ייתכן שדווקא שם תרצי לעבור טיפולים קוסמטיים.

 

על ספא ועל קוסמטיקאיות

 

ישנן נשים שמבחינתן ביקור בספא מגיע ערב אירוע חגיגי; החל בימים שקודמים לחתונה במשפחה, דרך ימים מתוקים של ירח דבש וכלה בפינוק שבהמון מקרים שמור לחופשות בארץ או בחו"ל. ובעוד אין ספק שהביקור בספא יהיה חוויה שנוכל לתאר כמצוינת, מרעננת ושוברת-שגרה, הקוסמטיקאית שלנו, היא זו שאחראית למראה שלנו ולאיך שעור הפנים שלנו מרגיש ביומיום.

לפעמים בספא דווקא כן יהיה שילוב בין חוויית העיסוי, השמנים והארומה לחוויה של טיפול-קוסמטי בסיסי כמו טיפול פנים מרגיע, אך לרוב את תדעי על כך מראש, ואיך לומר? ברוב המקרים זה יבוא לידי ביטוי בשורת המחיר של השובר.

ניתן לומר בזהירות הראויה שביקור בספא אשר שמו הולך לפניו עשוי להיות פינוק ושפשוט כיף להוציא תוכנית כזו לפועל, אך לפחות על פי רוב – הנ"ל לא יחליף את הצורך בביקור אצל קוסמטיקאית.

מכירה את החברה הזאת שקוסמטיקאית בתל אביב זה חדש לה?

כשמדברים על קוסמטיקאיות בתל אביב חשוב לדבר על עוד זן של נשים. אלוש "עושות בבית". כן כן, החל בלק ג'ל, דרך מניקור וכלה בגבות ובפדיקור רפואי – ישנן נשים שפשוט מעדיפות לבצע את הטיפולים האלה בין ד' אמותיהן, חלקן נעזרות בחברות, חלקן בבנות-משפחה. אז אמנם זה נכון שלא כולן בוחרות לטפל בעצמן כשזה נוגע לטיפולים קוסמטיים, אבל יצא לי לשמוע משפטים כמו: 'הייתי עכשיו אצל איזה קוסמטיקאית בתל אביב, היא הייתה פשוט מדהימה ועור הפנים שלי מעולם לא הרגיש רענן יותר! מעכשיו אני מכניסה ללו"ז לפחות פעם בחודש לבקר אצלה'".

 

לכל אותן נשים שפחות הולכות לקוסמטיקאיות אני בדרך-כלל אומרת שהן לא יודעות מה הן מפסידות; החל בתחושת הפינוק המאוד אישית שמגיעה עם הישיבה על אותו כיסא מרופד ונוח, דרך הידיעה כי הפנים שלך, כפות הידיים וכפות הרגליים הולכים לעבור טיפול מרענן אשר בסופו לא רק תיראי נהדר, אלא גם  תרגישי כך.

לחוות טיפול כל כך מזכך של הנקודות הכל-כך רגישות של העור שלנו זו לדעתי האישית כמעט חובה. אז אם את עדיין איתי, אם את קוראת את השורות הללו ויודעת שאת עונה להגדרה, הרגישי חופשי וצפי בשורה של בעלות מקצוע איכותיות ביותר – הקרם דה לה קרם של הקוסמטיקאיות בתל אביב (אבל לא רק) , והכל במקום אחד!

לנו כאן ב- Glamz, חשוב מאוד שכל לקוח ולקוחה יקבלו לא פחות משירות מצוין ואיכותי, לכן בחרנו ועודנו מקפידות לבחור בקפידה את הקוסמטיקאיות שלנו (ואת המספרות בתל אביב, המספרות בירושלים, מעצבות הגבות הכי טובות ועוד...).

אצלנו ב- Glamz תוכלי ליהנות מרשימה לא קצרה של קוסמטיקאיות שבנות פשוט נהנות לחזור אליהן. גם בגלל המגע האישי והעדין בעת הטיפולים הקוסמטיים, גם בגלל המחירים האטרקטיביים וכן, בעיקר בזכות היחס האישי.

אמנם זה נכון שנכתבו ונאמרו כבר הרבה דברים בנוגע לקוסמטיקאיות בתל אביב כמו גם בשאר חלקי הארץ, אבל אם יש דבר אחד שלנו – כאן ב-GLAMZ  , מאוד חשוב להדגיש, הוא שכשנגמר עוד שבוע, כשמגיע עוד אירוע משמח הישר לתוך החיים שלך – חשוב שתתני למקצועניות לעשות עבורך את כל העבודה.

--חיפשת אותנו אונליין והגעת לעמוד הרצוי המרכז מידע על קוסמטיקאיות?

עכשיו כל שנותר לך הוא לקרוא מעט ביקורות, להחליט על מישהי ולקבוע תור בלחיצת כפתור

בכרטיס העסק של קוסמטיקאיות מבית גלמז

·        הטיפול שתעניק לך הקוסמטיקאית.

·        המלצות של לקוחות וציון ממוצע.

·        המחיר שתגבה ממך אותה קוסמטיקאית עבור הטיפולים בהם את מעוניינת.

·        מידע לגבי טיפולים קוסמטיים.

·        מיקום העסק.

·        פרטי התקשרות.

·        תוכלי להתקשר אליה בלחיצת כפתור!

·        תוכלי להתחיל צ'ט ב-WhatsApp בלחיצת כפתור.

·        תוכלי לקבוע תור כאמור – גם בלחיצת כפתור.

 

וכשבשיחות סלון עולה הנושא הזה של 'קוסמטיקאיות בתל אביב – מי טובה מילא?' , חשוב לזכור שאצלנו ב- Glamz לא רק שתמצאו נוחות מקסימלית בעת חיפוש קוסמטיקאיות, אלא גם תבינו שכל המצוינות אצלנו. קליק אחד ויש לך תור.