מתיחות על פני השטח - התנסות אישית במוצרי אנטי אייג'ינג של ד"ר אלמן

השוק רווי במוצרי אנטי אייג'ינג ובהבטחות של חברות שונות לעור צעיר ללא קמטים. החלטתי להתנסות על בשרי באחד מהם ולשתף בתוצאות. היה מתוח

November 18, 2019
נכתב ע"י
נילי חן-אבידן
מתיחות על פני השטח - התנסות אישית במוצרי אנטי אייג'ינג של ד"ר אלמן

החלום שלי בתור ילדה היה להיות מבוגרת. אני זוכרת אינסוף שיחות שעשיתי עם אמא שלי בניסיון להבין מתי בדיוק אני אוכל לבחור בעצמי. לבחור מתי לאכול, מתי לישון, מתי ללכת לגן ומתי לא. אמא שלי הייתה תמיד מבטלת את סקרנותי והבטיחה ש"להיות קטן זה הכי כיף בעולם" או שאולי זה היה היי פייב, אבל הבנת את הרעיון. אז הנה גדלתי ועוד רגע אני מתחילה לשלם משכנתא, יש לי שתי זאטוטות שרודות בי ללא היכר, בעל נהדר ועייף ועבודה של מבוגרים עם ימי חופש והכל (קטע כזה, שאני צריכה אישור בשביל לנוח). אז כפי שאמא הבטיחה, להיות מבוגר זה לא כזה להיט וגם עור הפנים שלי מרגיש ככה. בגיל 20 לא הבנתי כמה העור שלי מתוח ורענן. לא דיברו אלי בכלל הפרסומות שהבטיחו עור מתוח ומוצק – הרי לכל מי שמסביבי יש את זה – אז מה העניין?

אז העניין הוא ש"כמבוגרת" (31, מיינד יו) נגמרו לי שעות השינה. וגם אם אני כבר ישנה אז השינה היא לא איכותית. באופן כללי חווית הבגרות היא לא כל כך איכותית ומלאה בלחצים.   

אז אחרי תקופה ארוכה בה התבאסתי על הכריות מתחת לעיניים ועל הדבר הזה שלא ידעתי להצביע עליו שהקנה לחזות שלי מראה "עייף", ניסיתי מספר מוצרים להעלמת הכהויות מתחת לעיניים וריענון העור. לא התעלפתי על אף אחד מהם ולא ניכר שינוי משמעותי בכהויות. יותר מזה, דיילת באחד הפארמים הגדילה ולחשה לי שאין באמת פתרון בדמות קרם לעיניים ודי חבל על הזמן והכסף שלי (היא אגב בטוח נבחרה למוכרת השנה).

על רקע דברים אלו, את ודאי יכולה לדמיין לעצמך כמה סקפטית הייתי כאשר הציעו לי להתנסות במוצרי אנטי אייג'ינג חדשים של ד"ר אלמן שמבוססים על תאי גזע.

מוצרי אנטי אייג'ינג של דר אלמן המבוססים על תאי גזע
מוצרי אנטי אייג'ינג של ד"ר אלמן המבוססים על תאי גזע

אני מודה, הד"ר קצת עשה לי את זה. יש משהו יותר מחייב כשהאדם שמשווק לך את המוצרים הוא רופא. מעין הבטחה או תו איכות. על כל פנים התלבטתי מאוד בפרט כי שמעתי את צמד המילים "תאי גזע", אולי זאת האשכנזייה שבי אבל המילה "גזע" לא יורדת לי טוב בגרון (מי אמר שואה ולא קיבל?) מצד שני, יש פה משהו חדש שעוד לא התנסיתי בו ואולי הוא האחד שישיב לי את נעוריי? לנעורים לא אומרים לא.

אז הסכמתי לצאת למסע ולבדוק עבורי ועבורך את המוצרים על עורי שצמא לקצת אהבה ויחס. קיבלתי ארבעה מוצרים: קרם יום ארגן, קרם לילה פעיל לכל סוגי העור, קרם עיניים מחדש וסרום פנים ממצק לכל סוגי העור.

נזרקו בתיאור המוצר הבטחות על הפחתת קמטים, סימני עייפות סביב העיניים, התחדשות העור, מיצוק העור ועוד מילים טובות ומרגשות. ד"ר אלמן טוענת כי היא מובילה מהפיכה בתחום הדרמטולוגיה באמצעות המוצרים אותם פיתחה באופן בלעדי. כפי שהיא מסבירה: "המוצרים על בסיס תאי גזע אשר נלקחים מנצרי עץ הארגן ובשילוב קומפלקס של חומרים הם מגרים את העור לבנות תאים חדשים ובעצם לשפר את רקמות העור והנראות של הפנים".

אז כפי שחכמים ממני אמרו, מי אני שלא אנסה? אז ניסיתי. נתחיל בקיטורים ואחר כך נעבור לתשבוחות. נתחיל בזה שבתור מישהי שהייתה מאוד מסורה לתהליך אי אפשר שלא להתבכיין על הטקסיות המתישה של מריחה המוצרים. זה לא קשור למוצרים של ד"ר אלמן אלא לכך שהייתי שמחה שכל המוצרים שיהפכו את הפנים שלי למושלמות יבואו במוצר אחד. אבל אחרי שסיימתי להתלונן על כך שקשה להתחייב לטקס שכזה בנוסף להסרת איפור בסוף היום כשאני חייבת, אבל חייבת, לישון, אגיד שבהתחלה לא הבחנתי בהבדל. המוצרים עצמם מאוד נעימים וחיבבתי במיוחד את קרם הפנים ליום (מוצר שבדרך כלל קשה לי איתו כי האיפור הופך ללח ונמרח - מה שלא קרה במקרה הזה). במשך זמן מה המתנתי לשינוי שלא מיהר להגיע. חשוב לציין שבתחילת התהליך הייתי בדיוק לפני הוסת ובהמשך במהלכה, דבר שמשפיע לי באופן ברור על הכהויות מתחת לעיניים. לצערי כשה"דודה" באה לבקר, חוץ מהצעקות שכולם חוטפים, אין להם בעיה לזהות את זה על פניי. לצערי הקרמים לא הצליחו להתמודד עם השינויים ההורמונליים שלי ולכן זה גם לא בא לידי ביטוי בפנים שלי. מה שכן, אחרי כתקופה של שלושה שבועות באחד הבקרים בהתבוננות מול המראה הבחנתי שהעור שלי באמת מתוח מבעבר והכהויות מתחת לעיניים חלשות יותר. חשוב לציין שאני עדיין רק בת 31 ולשמחתי אני לא מתהדרת בקמטים בולטים או ריפיון. לכן לא ציפיתי לתגובות מהסביבה על כך (ואכן גם לא קיבלתי תגובות). אבל השינוי עבור מישהי כמוני שמיודדת עם ההשתקפות שלה במראה היה ניכר. אני כותבת את הטקסט הזה לאחר שימוש של חודש במוצרים. שמתי לב כאמור שכאשר מעורב גורם נוסף שמשפיע על הנראות שלי כגון מחלה או שינוי הורמונלי, הקרמים פחות אפקטיביים.

המוצרים עצמם מעוצבים בצורה מאוד יפה ואטרקטיבית אם כי יש לי הערה אחת על הסרום שהוא בעצם קרם שמגיע עם טפטפת. בגלל שמדובר בקרם ולא בנוזל, שום דבר לא מטפטף. זה היה בעיקר למרוח באמצעות הטפטפת בנקודות מרכזיות את הסרום. מלבד זה אוכל לשתף שמבין המוצרים שהשתמשתי בהם עד היום, אין ספק שהם המוצלחים שבהם.

בהתבוננות מול המראה הבחנתי שהעור שלי באמת מתוח מבעבר

**ניתן לרכוש את המוצרים של ד"ר אלמן בסניפים שלה או באתר האינטרנט שלה.  

*** הכתבה איננה פרסומית והמידע בה ניתן מתוך התנסות אישית במוצרים שנשלחו למערכת GLAMZ.