מהם היתרונות העיקריים של איפור קבוע?

May 4, 2022
נכתב ע"י
כתבת אורחת
מהם היתרונות העיקריים של איפור קבוע?

איפור גורם לנשים להרגיש טוב יותר לגבי עצמן, לחזק את הביטחון העצמי וכן גם לכסות פגמים או נזקים בעור

אין ספק שההתעסקות באיפור יכולה להיות גם מעיקה: הצורך לרכוש מוצרי קוסמטיקה על בסיס קבוע, למרוח על הפנים בכל בוקר, לבצע טאצ'-אפ לאורך היום - כל זה יכול להיות קשה מאוד בעולם לחוץ שזז במהירות גבוהה, וכמה נחמד אם האיפור היה יכול להישאר באופן קבוע על הפנים שלנו?

למזלנו, אנחנו חיים בזמן שזה בהחלט אפשרי ואף נפוץ ופופולרי, שכן היום קיימת טכניקה מדהימה ומתקדמת בשם איפור קבוע. בטכניקה זו, מחדירים פיגמנטים טבעיים לשכבה החיצונית של העור, בעיקר באזורי השפתיים והעיניים, כך שניתן להוסיף קו אייליינר קבוע, למלא את השפתיים וליצור מראה גבות עבה יותר. 

לטכניקת איפור קבוע יש כמה יתרונות מרכזיים שהופכים אותה פופולרית כל כך אצל נשים מסביב לעולם:

ביטחון עצמי

היתרון הראשי של איפור קבוע הוא האפשרות לשמור על האיפור על הפנים בכל מצב ובכל סיטואציה, וכך להיראות מצוין בכל פעם שמסתכלים במראה, גם ברגע הראשון שקמים בבוקר או אחרי אימון ספורטיבי אינטנסיבי. איפור קבוע לא יגרום לך להיראות שונה, אלא רק להיראות טוב יותר ולשפר אזורים שאת חושבת הזקוקים לחיזוק - כמו גבות או שפתיים - וכך להרגיש יפה יותר ועם ביטחון עצמי מוגבר בכל זמן ובכל סיטואציה. 


חיסכון בזמן ונוחות גבוהה

חשבי כמה זמן את מבזבזת בכל בוקר על מריחה של אותו איפור על הפנים, בוקר אחרי בוקר אחרי בבוקר. לא חבל על הזמן הזה? וחשבי על הצורך לתקן את האיפור אחרי כל פעילות ולאורך היום כולו, כמה זמן ותחזוקה זה דורש? ובואי לא נדבר על הנוחות עצמה - הידיעה שהגבות תמיד מסודרות או השפתיים תמיד עם הפיגמנט הנכון עושה את החיים הרבה יותר נוחים וקלים, ותחסוך לך זמן וכסף. 

טכניקות מתקדמות

ישנן כמה שיטות לאיפור קבוע, כמו מיקרובליידינג, שיטת השיערה או הצללה. כל השיטות נחשבות בטיחותיות, קלות ומהירות, כמעט ללא כאבים כלל, עם תוצאות טבעיות!


התאמה לכל סוגי העור

איפור קבוע מתאים לכל סוגי העור, מיבש ועד שומני, וזהו אחד היתרונות הגדולים ביותר. כן חשוב לדעת כי תהליך הדהייה יהיה מהיר יותר כשמדובר על עור שומני; הסיבה היא שעור שומני מתחדש מהר יותר, לעומת עור יבש שמתחדש לאט יותר. 


התמודדות עם נזקי הגיל

עם השנים גבות הופכות דלילות יותר, הריסים נופלים והשפתיים מאבדות את הפיגמנט שלהן והופכות רזות יותר. זהו חלק טבעי לחלוטין מההתבגרות שלנו, אבל זה לא אומר שצריך להשלים איתו. ניתן לשמור על פנים צעירות באמצעות חיזוק קל בדוגמת איפור קבוע לגבות או איפור קבוע לשפתיים. כך ניתן לשמור על מראה טבעי, צעיר ויומיומי!


רבגוניות

יתרון חשוב נוסף הוא המגוון. יש מגוון של צבעים ופיגמנטים לבחור מתוכם, כל שכך אחת יכולה למצוא את מה שהכי מתאים לה ומדבר אליה. בנוסף, כשמדברים על איפור קבוע לגבות, כל אחת יכולה לבחור את צורת הגבה בה היא מעוניינת. כיוון ויש לחדש את האיפור הקבוע אחת לתקופה (בין שנה לשלוש שנים, כתלות בסוג העור ובאזור האיפור), ניתן גם לשנות את הפיגמנט ולרענן את המראה.


מצאי עכשיו באתר GLAMZ מכון איפור קבוע קרוב למגורייך!

אם החלטת שאת בעניין של איפור קבוע לשפתיים או לגבות, השלב הבא הוא לבחור את איש המקצוע המתאים לך ביותר. דרך גלמז, אתר חדשני לדירוג בעלי מקצוע מתחומי הטיפוח והאיפור, תוכלי למצוא את איש המקצוע האידיאלי, ולקבוע תור בלחיצת כפתור! היכנסי עכשיו לרשימה המלאה של אנשי מקצוע בתחום האיפור הקבוע לשפתיים >>