איפור קבוע לשפתיים - כל מה שצריך לדעת

December 21, 2022
נכתב ע"י
כתבת אורחת
איפור קבוע לשפתיים - כל מה שצריך לדעת

מי לא רוצה שפתיים מלאות, חושניות, בעלות פיגמנט חזק ומלאות נוכחות? איפור קבוע לשפתיים מציע לנשים בדיוק את זה, בלי הצורך לעמוד זמן ארוך מול המראה כדי למרוח איפור ערב ובוקר. 

איפור קבוע לשפתיים הוא שיטה מתקדמת וחדשנית שצובעת את השפתיים וממלאה אותן בנוכחות לטווח הארוך, בלי שתצטרכי להתאמץ! 

אם אתן שוקלות איפור קבוע לשפתיים, ענינו על כמה מהשאלות הבוערות ביותר בנושא שיעזרו לכן לקבל את ההחלטה הכי נכונה עבורכן. 

מה זה בעצם איפור קבוע בשפתיים? 

איפור קבוע הוא טכניקה שהפכה לפופולרית מאוד בקרב תעשיית האופנה. זהו למעשה סוג של קעקוע, שצובע את השפתיים והופך אותן מוגדרות ומודגשות יותר, לפי החזון של כל אישה. 

בתהליך של איפור קבוע לשפתיים איש המקצוע משתמש במחטים קטנות כדי להחדיר פיגמנט לשפתיים. איש המקצוע מוסיף נוכחות לצבע השפה הטבעי ומעצב את צורת השפה. 

האם איפור קבוע בשפתיים כואב? 

לא צריך ללכת סחור סחור - התהליך לא נעים, בדיוק כמו כל קעקוע, והוא תלוי בסף הכאב האינדיבידואלי. ניתן למרוח קרם שמאלחש את הכאב, כך שתרגישי רק תחושה קלילה של דקירה.

מהו הגיל הצעיר ביותר בו מותר לעשות איפור קבוע לשפתיים? 

ניתן לבצע איפור קבוע לשפתיים החל מגיל 18. איפור קבוע מתאים לכל מי שמעוניינת להדגיש את השפתיים שלה. הוא מתאים במיוחד לנשים מבוגרות יותר שאיבדו עם הגיל את הפיגמנט בשפתיים. 

איך מתבצעת הדגשת שפתיים? 

מדובר על סוג של קעקוע קוסמטי, אך הצבע המוחדר אינו דיו של קעקוע מסורתי אלא פיגמנט PMU - (ראשי תיבות של permanent makeup) - שיוצר במיוחד. 

את הטיפול עושים באמצעות מכשיר בצורת עט, שבראשו מחט רוטטת שמחדירה את ה-PMU שוב ושוב, ויוצרת נקודות זעירות של פיגמנט המעניקות לשפתיים את הגוון הרצוי. הנקודות ממוקמות בהתאם לרצון של הלקוחה ולאפקט שהיא רוצה להשיג.

איפור קבוע לגבות, לעיניים ולשפתיים - המדריך המלא>>>

באילו טכניקות של איפור לשפתיים משתמשים כיום? 

יש כמה שיטות לאיפור קבוע לשפתיים, והבחירה בשיטה תלויה באפקט שרוצים להשיג - תיקון צבע, סימטריה, הוספת נפח וכו'. ישנן גם טכניקות משולבות, למי שמעוניינת בכמה אפקטים. 

בין הטכניקות ניתן למצוא את "טכניקת הקונטור", שמטרתה לתקן את קו המתאר של השפתיים. בטכניקה זו, בוחרים פיגמנט הקרוב ככל האפשר לצבע השפתיים הטבעי ומתקנים את קווי המתאר תוך הוספת הצללה קלה.

"טכניקת מילוי" מיועדת למי שרוצה לשנות באופן דרסטי את צבע וצורת השפתיים, להיפטר מאסימטריה ולהעניק לשפתיים נפח ויזואלי בולט. המילוי מתבצע עם צבעים עסיסיים ובולטים. 

"שיטת תלת מימד" שנקראת גם "שפתי פנינה" היא טכניקה נוספת, במהלכה נעשה שימוש בשלושה עד שישה גווני פיגמנט כדי ליצור הדגשות, מה שיוצר שפתיים מלאות. 

איך בוחרים גוון לאיפור קבוע לשפתיים? 

הבחירה בגוון היא בחירה חשובה מאוד שתלויה, בין היתר, בטכניקה. אם אתן מחפשות שפתיים עדינות ושמנמנות יותר, פיגמנט בהיר יתאים. 

למראה נועז יותר, יש לבחור בפיגמנט כהה. ניתן גם לערבב בין פיגמנטים במטרה למצוא את הפיגמנט המושלם.

כמה זמן לוקח טיפול הדגשת שפתיים? 

טיפול בודד של איפור קבוע לשפתיים נמשך כשעה וחצי, אך יש צורך בשני מפגשים לפחות. האפקט עצמו מחזיק עד שנתיים ללא כל טיפול משלים. כעבור שנתיים האיפור יכול להתחיל לדעוך ואז ניתן להגיע לטיפול שימור.  

מעוניינת באיפור קבוע לשפתיים? מצאי עכשיו את הקליניקה המתאימה!

אם את מעוניינת באיפור קבוע לשפתיים, איפור קבוע לגבות, איפור ערב, איפור כלות ועוד טיפולי ביוטי - האינדקס הנוצץ של GLAMZ ישמח לעמוד לרשותכן! 

באינדקס של גלמז תמצאי את אנשי המקצוע המובילים בתחומם שנמצאים ממש באזור מגורייך. תוכלי לקרוא ביקורות, לקבוע תור בלחיצת כפתור ולהתחיל את התהליך לעבר השפתיים שתמיד חלמת עליהן.